Versenyeredmények az idei tanévben

A Váci Mihály Általános Iskola Óvoda tanulói a 2011/2012-es tanévben – a sport versenyeken- az alábbi eredményeket érték el:

Futsal IV. k.cs.

Felkészítő tanár: Dudás Szilvia – Laskai Mihály

Városkörzeti Döntő                 I. helyezés

Megyei Elődöntő                     II. helyezés

Megyei Döntő                         III. helyezés

Csapattagok: Molnár András, Papp István, Ujj Krisztián, Paszternák Patrik, Dajka Levente, Kovács levente, Kiss Csaba, Nagy Jáger Attila, Liptai András

Mikulás kupa

Felkészítő tanár: Dudás Szilvia – Laskai Mihály

III. k.cs. fiúk                            II. helyezés

Vári kupa

Felkészítő tanár: Dudás Szilvia – Laskai Mihály

III. k.cs. fiúk                            II. helyezés

Csapattagok: Gulyás Gábor, Elek Ádám, Kaczur Gábor, Nagy Jáger Dávid, Farkas Ákos, Nagy Sándor Balázs, Liptai Richárd, Kapin Krisztián

Játékos sportverseny

Felkészítő tanár: Dudás Szilvia – Laskai Mihály

I.-II. k.cs.                                III. helyezés

Csapattagok: Dudás Lilla, Fabu Edina, Farkas Ivett, Fecsku Réka, Kasza Ákos, Kótka Levente, Laczai Natália Éva, Liptai Klaudia, Mohl Dávid János, Molnár Márk Levente, Nagy Jáger Dominik, Simon Cintia, Szemán Mihály, Szoták Dániel, Vida Dávid

Labdarúgás IV. k.cs.

Felkészítő tanár: Dudás Szilvia – Laskai Mihály

Városkörzeti Döntő                 I. helyezés

Városkörzeti Döntő                 II. helyezés

Csapattagok: Molnár András, Papp István, Ujj Krisztián, Paszternák Patrik, Dajka Levente, Kovács levente, Kiss Csaba, Nagy Jáger Attila, Liptai András, Dudás Zoltán, Kapin Miklós Nándor, Tóth Róbert, Farkas Ákos, Elek Ádám, Nagy Jáger Dominik, Lakatos Tamás

Szellemi Diákolimpia országos Elődöntő

Felkészítő tanár: Dudás Szilvia – Laskai Mihály

VIII. helyezés

Csapattagok: Paszternák Patrik, Ujj Krisztián, Dudás Zoltán, Tóth Béla

Mezei Futóverseny Megyei Döntő III. k.cs.

Felkészítő tanár: Dudás Szilvia – Laskai Mihály

III. helyezés

Csapattagok: Mészáros Csilla Laura, Lakatos Gabriella, Elek Krisztina,  Sztankula Bianka, Vaskó Barbara

Váci Hét atlétika verseny

Felkészítő tanár: Dudás Szilvia – Laskai Mihály

60m: Mészáros Csilla Laura                 I. helyezés

600m: Sztankula Bianka                      II. helyezés

600m: Mészáros Csilla Laura   III. helyezés

600m: Kaczur Gábor                    III. helyezés

800m: Molnár Szabina             II. helyezés

800m: Papp Anita:                       III. helyezés

Katasztrófavédelmi Verseny – Kisvárda

Felkészítő tanár: Dudás Szilvia – Laskai Mihály

I. helyezés

Csapattagok: Ujj Krisztián, Paszternák Patrik, Mészáros Csilla Laura, Molnár Szabina

Mezei Futóverseny – Petneháza

Felkészítő tanár: Dudás Szilvia – Laskai Mihály

Egyéni:

Elek Ádám                              III. helyezés

Sztankula Bianka                     I. helyezés

Csapat:

III. k.cs. leányok                     I. helyezés

III. k.cs. fiúk                            II. helyezés

IV. k.cs. leányok                     III. helyezés

Csapattagok III. k.cs. leányok: Sztankula Bianka, Vaskó Barbara, Lakatos Gabriella, Király Lili, Tóth Renáta, Elek Krisztina

Csapattagok III. k.cs. fiúk: Elek Ádám, Kaczur Gábor, Farkas Ákos, Molnár Gábor

Csapattagok IV. k.cs. leányok: Kiss Gréta, Papp Anita, Berki Szilvia, Sipos Enikő, Molnár Szabina

Atlétika

Felkészítő tanár: Dudás Szilvia – Laskai Mihály

II. k.cs. leányok Városkörzeti Döntő               II. helyezés

II. k.cs. leányok Városkörzeti Döntő               II. helyezés

Csapattagok II. k.cs. leányok: Laczai Natália, Liptai Klaudia, Fecsku Réka, Farkas Ivett, SimonCintia

Csapattagok II. k.cs. fiúk: Matyi Zoltán, Csaholczi Ákos, Nagy Jáger Dominik, Hanyu Bence, Szemán Mihály, Szoták Dániel

Egyéni: Matyi Zoltán                                        III. helyezés

Atlétika

Felkészítő tanár: Dudás Szilvia – Laskai Mihály

IV. k.cs. leányok Városkörzeti Döntő  III. helyezés

IV. k.cs. fiúk Városkörzeti Döntő                    III. helyezés

Csapattagok IV. k.cs. leányok: Berki Szilvia, Sipos Enikő, Papp Anita, Molnár Szabina, Kiss Gréta

Csapattagok IV. k.cs. fiúk: Molnár Róbert, Molnár Norbert, Lakatos Tamás, Tóth Róbert, Kiss Csaba, Kasza Ferenc, Dajka Levente

Tó-Túra Kerékpárverseny- Szabolcsveresmart

Felkészítő tanár: Dudás Szilvia – Laskai Mihály

Kasza Ferenc                                      III. helyezés

A tanulók a 2011/2012-es tanévben -a különböző tanulmányi versenyeken- az alábbi eredményeket érték el:

Körzeti matematikaverseny – Fényeslitke

Felkészítő tanár: Dudás Béláné

Kapin Benedek 5.o.                I. hely.

Dudás Zoltán 7.o.                    I. hely.

Mészáros Csilla Laura 7.o.      középmezőny

Kapin Miklós 7.o.                   középmezőny

Jedlik Ányos Országos Fizika verseny – regionális döntő- Nyíregyháza

Felkészítő tanár: Dudás Béláné, Dienes Jánosné

Krivanics Attila 3.o. (bejutott az országos döntőbe)                    III. helyezés

Dudás Zoltán 7.o. (bejutott az országos döntőbe)        I. helyezés

Novák Béla 7.o. (bejutott az országos döntőbe)          I. helyezés

Kapin Miklós 7.o.                                                       II. helyezés

Mészáros Csilla Laura 7.o                                           V. helyezés

Teleki Pál Országos Földrajz – Földtan verseny Megyei forduló- Nyíregyháza

Felkészítő tanár: Dienes Jánosné

Mészáros Csilla Laura 7.o.                                          II. helyezés

Tóth Béla 8.o. (bejutott az országos döntőbe)  I. helyezés

Hunyadi Napok – Nyírbátor

Felkészítő tanár: Dienes Jánosné

Novák Béla 7.o.                      I. helyezés

Mészáros Csilla Laura 7.o.      II. helyezés

Kaczur Judit 7.o.                     II. helyezés

Tisza élővilágának Világnapja – Tuzsér

Felkészítő tanár: Dienes Jánosné, Tervey Istvánné

Pál Eszter Noémi 6.o.              I. helyezés

Novák Béla 7.o.

Tóth Béla 8.o.

Kaczur Judit 7.o.

Helyesírási verseny – Döge

Felkészítő tanár: Kapin Gáborné

Krivanics Attila 3.o.                 II. helyezés

Kazinczy Ferenc Szép Magyar beszéd verseny – Pátroha

Felkészítő tanár: Pálné Szabó Ilona, Varga- Novák Beáta

Pál Eszter Noémi 6.o.              I. helyezés

Szemán Adrienn 7.o.               II. helyezés

Jedlik Ányos Országos Fizika verseny – országos döntő- Nyíregyháza

Felkészítő tanár:  Dudás Béláné, Dienes Jánosné

Krivanics Attila 3.o.                 II. helyezés

Dudás Zoltán 7.o.                    II. helyezés

Novák Béla 7.o.                      VI. helyezés

Teleki Pál Országos Földrajz – Földtan verseny országos döntő- Balatonalmádi

Felkészítő tanár: Dienes Jánosné

Tóth Béla 8.o               eredményesen szerepelt

” A Föld Napja” megyei természetvédelmi, földrajz verseny – Kisvárda

Felkészítő tanár: Dienes Jánosné, Tervey Istvánné

Pál Eszter Noémi 6.o.              I. helyezés

Kaczur Judit 7.o.

Novák Béla 7.o.

Tóth Béla 8.o.

Versmondó verseny megyei szintű – Pócspetri

Felkészítő tanár:  Pálné Szabó Ilona, Varga- Novák Beáta

Pál Eszter Noémi 6.o.              Különdíj

Móricz Zsigmond életrajzi vetélkedő – Pátroha

Felkészítő tanár: Pálné Szabó Ilona

Pál Eszter Noémi 6.o.              I. helyezés

Kaczur Judit 7.o.

Novák Béla 7.o.

Mészáros Csilla Laura 7.o.

” A drogmentes Magyarországért” országos rajzpályázat – Budapest

Felkészítő tanár: Dienes Jánosné

Kaczur Judit 7.o.                    Különdíj

” Szent György a védelmező lovag” megyei rajzverseny – Kisvárda

Felkészítő tanár: Dienes Jánosné

Kaczur Judit 7.o.                     II. helyezés

Z. Szalai Pál emlékrajzverseny – Ajak

Felkészítő tanár: Dienes Jánosné

Iványi Kinga 6.o.                     I. helyezés

Kaczur Judit 7.o.                     I. helyezés

László Lili 5.o.             III. helyezés

Király Lili 5.o.              III. helyezés

Kalmár László megyei matematikaverseny – Nyíregyháza

Felkészítő tanár: Dudás Béláné

Dudás Zoltán 7.o.                    III. helyezés

RUT-IN-FO megyei informatika verseny- Nyíregyháza

Dudás Zoltán 7.o.                    I. helyezés        Felkészítő tanár: Dudás Béláné

Kapin Miklós Nándor 7.o.       II. helyezés

Kaczur Máté 8.o.                    III. helyezés     Felkészítő tanár: Pál Béla

Informatika verseny – Döge

Felkészítő tanár: Dudás Béláné

Dudás Zoltán 7.o.                    V. helyezés

“Legyen a zene mindenkié” – Tuzsér

Felkészítő tanár: Krivanics Ildikó

Dudás Zoltán 7.o.                    I. helyezés

Liliom népdalkör:                     II. helyezés

Vaskó Barbara 6.o.

Iványi Kinga 6.o.

Kala Klaudia 6.o.

Népdaléneklő megyei verseny- Nyíregyháza

Felkészítő tanár: Krivanics Ildikó

Dudás Zoltán 7.o.                   II. helyezés

Liliom népdalkör:                     II. helyezés

Vaskó Barbara 6.o.

Iványi Kinga 6.o.

Kala Klaudia 6.o.

“Édesanyám rózsafája, én vagyok a legszebb ága” – Kisvárda

Felkészítő tanár: Krivanics Ildikó

Dudás Zoltán 7.o.                    II. helyezés

FESZISZ.hu vetélkedő – Nyírkarász

Felkészítő tanár: Varga- Novák Beáta

Pál Eszter Noémi 6.o.                          I. helyezés

Mészáros Csilla Laura 7.o.

Kapin Miklós Nándor 7.o.

Novák Béla 7.o.

“Legek” Angol verseny – Döge

Felkészítő tanár: Kótka Tiborné

László Lili 5.o. foglalkozás kategória               I. helyezés

Pál Eszter Noémi 6.o. foglalkozás kat.             II. helyezés

Vaskó Barbara 6.o. növény kat.                                  I. helyezés

Tóth Gréta 5.o. növény kat.                                        II. helyezés

Szemán Adrienn 7.o. ruha kat.                         I. helyezés

Krivanics Ildikó 6.o. ruha kat.                         II. helyezés

Novák Béla 7.o. bútor kat.                                         I. helyezés

Körzeti angol verseny szóbeli döntő –  Tiszakanyár

Felkészítő tanár: Kótka Tiborné

Pál Eszter Noémi 6.o.              I. helyezés

Dudás Zoltán 7.o.                    IV. helyezés

Lengyel Milán 8.o.                   I. helyezés

Megyei matematika verseny –  Kisvárda

Felkészítő tanár: Kaczur Éva

Krivanics Attila 3.o.                 XI. helyezés

Riegel Tamás Péter 3.o.           XIII. helyezés

Kaczur Vivien 3.o.                   XXI. helyezés

Orosz Marcell 3.o.                  XXIII. helyezés

Térségi matematika verseny –  Petneháza

Krivanics Attila 3.o.                 II. hely.            Felkészítő tanár: Kaczur Éva

Kaczur Vivien 3.o.                   III. hely.           Felkészítő tanár: Kaczur Éva

Krivanics Ildikó 6.o.                III. hely.           Felkészítő tanár: Szabó Imre

Dudás Zoltán 7.o.                    I. hely              Felkészítő tanár: Dudás Béláné

László Lili 5.o.             II. hely             Felkészítő tanár: Dudás Béláné

Kapin Benedek 5.o.                II. hely             Felkészítő tanár: Dudás Béláné

Bozóki Ágnes 5.o.                   III. hely            Felkészítő tanár: Dudás Béláné

Megyei történelem verseny – Nyíregyháza

Felkészítő tanár: Mészáros Lászlóné

Vida Ádám 5.o.                       VIII. helyezés

Gratulálunk nekik!