Álláslehetőség a kistérségben

A Közép- Nyírségi Önkormányzati Többcélú Kistérségi Társulás kistérségi foglalkoztatási projekt szakmai megvalósítására munkatársat keres az alábbi pozíciókban:

1. Foglalkoztatási koordinátor

2. Képzési koordinátor

Foglalkoztatási koordinátor

Feladatok:

– Feladata a célcsoport foglalkoztatásra való felkészítése és foglalkoztatásának megszervezése.

– Felelős a projektbe bevont célcsoport foglalkoztatásba helyezéséért.

– Részt vesz a program résztvevőinek felkutatásában és a programba való bevonásában.

– Felkutatja azokat a munkaadókat, akik foglalkoztatni kívánják a program résztvevőit.

– Felkutatja azon munkáltatókat, akik a képesítésüknek megfelelő munkakörben kívánják a projekt résztvevőinek munka- gyakorlatát és munkatapasztalat- szerzését elősegíteni.

– A célcsoporthoz munkáltatókat hív meg, hogy közvetítsék a fiatalok számára a munkáltatók elvárásait. Munkáltatói fórumokat, szakmai napokat szervez.

– Folyamatosan kapcsolatot tart a célcsoport azon tagjaival, akiknek célja az elhelyezkedés, egyéni és csoportos tanácsadás megszervezésével segíti a projekt résztvevőinek elhelyezkedését. Részt vesz a szakmai megbeszéléseken. Folyamatosan beszámol a program szakmai vezetőjének.

– Kapcsolatot tart a projekt hatékony megvalósítását segítő, együttműködő intézményekkel és munkáltatókkal.

– Szervezi a résztvevők után követését, utógondozását, segíti a programból való törés nélküli leválását.

Elvárások:

– Minimum középfokú végzettség

– 1-3 éves szakmai tapasztalat előny

– Felhasználói szintű számítógépes ismeret

– Önálló munkavégzésre való alkalmasság

– Jó szervezési készség

– Rugalmasság

– Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség

– B kategóriás jogosítvány/ vezetési gyakorlat

– A munkavégzéshez saját autó elengedhetetlen feltétel!

Bér: 150.000 Ft bruttó+ kiküldetési költségek térítése

Jelentkezési mód:

Europass formátumban elkészített önéletrajzzal és motivációs levéllel, melyeket a knyfe@t-online.hu e-mail címre várunk 2010. március 23-ig.

Munkavégzés helye: Baktalórántházi kistérség települései.

Képzési koordinátor

Feladatok:

– Felelős a projektbe bevont célcsoport képzéséért.

– Részt vesz a program résztvevőinek felkutatásában és a programba való bevonásában. Részt vesz az egyéni fejlesztési tervek elkészítésében.

– Szervezi és koordinálja a képzésre felkészítő előkészítők, tréningek megtartását.

– Folyamatosan kapcsolatot tart a város iskolarendszeren kívüli és iskolarendszerű oktatási intézményeivel.

– A programrésztvevők számára tanácsadást tart a képzési lehetőségekkel kapcsolatban, ügyintézést végez a programrésztvevők továbbtanulása érdekében.

– A továbbtanulás,a képzésbe való kerülés és a képzésben maradás érdekében csoportos és egyéni felzárkóztatást szervez, segíti a hallgatóknál az eredményes tanulási módszerek elsajátítását.

– Rendszeresen elemzi a képzési és a felzárkóztató tevékenység tapasztalatait, az eredményekről beszámol a szakmai vezetőknek.

Elvárások:

– Határozott fellépés, energikus személyiség