Az év első szépkorúját köszöntötték

özv. Czifra Jánosnét, a Nyírkarászi Idősek Otthona lakóját 90. születésnapján köszöntötte Félegyházi Gábor polgármester 2014. január 2-án, csütörtök délután.

Az önkormányzat fenntartásában lévő otthon lakója, özv. Czifra Jánosné 90 évvel ezelőtt 1924. január 1. napján  látta meg a napvilágot községünkben, melynek alkalmából a családtagok- 1 fiú és 1 lány gyermeke, 4 unokája, 5 dédunokája-, községünk polgármestere, valamint az intézmény vezetője, lakói és dolgozói együttesen lepték meg Erzsike nénit születése napján.

További képekért kattintson ide!

Az örömteli eseményre az otthon étkező helyiségében került sor, ahol elsőként polgármester úr adta át az Orbán Viktor Miniszterelnök által aláírt jubileumi Emléklapot, valamint egy gyönyörű virágcsokrot, majd Kocsisné Imre Beáta, intézményvezető köszöntötte az újdonsült szépkorút.

Erzsike néni meghatottan fújta el a gyertyákat, majd megvendégelte az egybegyűlteket.

Jó egészséget kívánunk neki!