Újabb szépkorú az Idősek Otthonában

Dudinszky Mihálynét, a Nyírkarászi Idősek Otthona lakóját 90. születésnapján köszöntötte Félegyházi Gábor polgármester 2013. május 10-én, péntek délelőtt. 

Az önkormányzat fenntartásában lévő otthon lakója, Dudinszky Mihályné 90 évvel ezelőtt 1923. május 10-én látta meg a napvilágot községünkben, melynek alkalmából a családtagok, községünk polgármestere, valamint az intézmény vezetője, lakói és dolgozói együttesen lepték meg Anna nénit születése napján.

További képekért kattintson ide!

Az örömteli eseményre az otthon étkező helyiségében került sor, ahol elsőként polgármester úr adta át az Orbán Viktor Miniszterelnök által aláírt jubileumi Emléklapot, valamint egy gyönyörű virágcsokrot, majd Kocsisné Imre Beáta, intézményvezető köszöntötte az újdonsült szépkorút.

Anna néni meghatottan fújta el a gyertyákat, majd megvendégelte az egybegyűlteket.

Jó egészséget kívánunk neki!